Ďábelská ošetřovatelka (TV film) Krimi / Thriller USA, 2016

Promiňte, toto video je přístupné pouze pro registrované osoby.

Přihlašte se níže nebo registrovat se pro zobrazení tohoto videa.
Po registraci obdržíte potvrzovací kód na Váš e-mail. V tomto e-mailu je potvrzovací odkaz, ten musíte odkliknout, jinak účet fungovat nebude. Uvádějte prosím platný e-mail, ten kde si můžete poštu prohlížet.

Díky! Podělte se se svými přáteli!

Nelíbí se vám video. Díky za zpětnou vazbu!

Přidáno videonet
495 Zobrazení

Kuchařka v úspěšné restauraci, Brooke, byla právě povýšena na zástupkyni svého šéfa. Její snoubenec Lance se poté, co se o povýšení dozvěděl, pro ni v restauraci stavil. Společně vyrazili autem domů. Jenomže cestou jim pod vůz skočil muž a oni se vybourali. Brooke i Lance se probudí v nemocnici. Brooke je jen otřesená, Lance má však velmi vážně zlomenou nohu. Oba se dozvídají, že muž, kterého srazili, autonehodu nepřežil. Jejich smutek nad tím, co se stalo, však přebijí starosti, kdo se bude starat o Lanceho, až bude propuštěn do domácí péče. Řešení se nabízí. Nemocnice může zprostředkovat Lanceovi zdravotní sestru, která se o něj v době nepřítomnosti Brooke bude starat. Oba mladí lidé tuto možnost přivítají. Druhý den u dveří jejich domu zazvoní sympatická a hezká Chloe. Zprvu se zdá, že Chloe dělá svoji práci k absolutní spokojenosti pacienta i Brooke. Chloe však brzy začne Lanceho svádět. Ten si to ale nechce nechat líbit a Chloe oznámí, že má odejít a už se do služby nevracet. Chloe ho přesvědčí, aby ji nevyhazoval, že už mu dá pokoj a bude se chovat profesionálně.

Za několik dní Brooke přijde domů z práce dříve a najde Lanceho v bezvědomí. Lance je převezen do nemocnice, kde se zjistí, že byl předávkován léky. Lékaři Lanceho zachrání a Brooke ihned Chloe vyhodí. Celou záležitost také nahlásí na policii. Od vyšetřovatele se Brooke a Lance dozvídají, že to není první podobný problém, který už Chloe měla. Chloe stále Brooke a Lanceho otravuje a chce cosi Lancemu vysvětlovat. Proto Brooke a Lance přijmou nabídku sestřičky z nemocnice, Barb. Ta se bude o Lanceho starat. Barb však není tím člověkem, za kterého se vydává. Brooke obdrží telefonát od bratra přejetého muže, od něhož se dozví, že Barb je ve skutečnosti snoubenkou mrtvého a že se chce pomstít. Barb už mezitím omámila Chloe a odvezla ji z nemocnice, kde byla Chloe hospitalizovaná poté, co se pokusila o sebevraždu. Tím se snažil zabránit tomu, aby Chloe vypovídala na policii, že to byla právě ona, Barb, kdo ji do domu k Lancemu poslal a pro kterou ona měla ničit Lancemu život. Brooke spěchá domů, aby zabránila nejhoršímu. V momentě, kdy dorazí domů, se Barb snaží pomocí léků zabít Lanceho. Brooke se s ní popere. Barb ji přemůže a vypadá to, že oba mladé lidi zabije. V tu chvíli se na místě objeví Chloe, která se probrala z bezvědomí. Chloe začne ohrožovat Barb pistolí a následně se o zbraň spolu poperou. Barb takřka Chloe přemůže, zasáhne však Brooke, která se také probrala z bezvědomí a konečně Barb zneškodní. O několik týdnů později se Brooke a Lance rozhodnou, že se vezmou.

Kategorie
Celé filmy
Tagy
Krimi, Thriller

Napište svůj komentář

Přihlaste se nebo se zaregistrujte , abyste poslal komentáře.

Komentáře

Buďte první komentátor!