Straty a nálezy (TV seriál) Rudo Rodinný / Drama Československo, 1975 první díl

Promiňte, toto video je přístupné pouze pro registrované osoby.

Přihlašte se níže nebo registrovat se pro zobrazení tohoto videa.
Po registraci obdržíte potvrzovací kód na Váš e-mail. V tomto e-mailu je potvrzovací odkaz, ten musíte odkliknout, jinak účet fungovat nebude. Uvádějte prosím platný e-mail, ten kde si můžete poštu prohlížet.

Díky! Podělte se se svými přáteli!

Nelíbí se vám video. Díky za zpětnou vazbu!

Přidáno admin
1,154 Zobrazení

Před Nemocnicí na kraji města byl na Slovensku natočen seriál Straty a nálezy, z nemocničního prostředí, který dopadl vcelku dobře, a stále se občas objevuje na slovenské televizi v reprízách.

Na nemocničním lůžku v nemocnici leží ředitel velkého podniku, který zde leží s vážnou chorobou a myslí si, že už tady dlouho nebude, a proto chce dříve, než odejde, uspořádat poslední věci. Dát do pořádku i své rodinné vztahy, poznat syna, kterého celý život ignoroval a ke kterému se neznal. A druhému synovi, který mu nedělá radost, říci, jestli nezačne slušně, plnohodnotně žít, že ho vydědí.

Vztahy mezi doktory jsou dobře napsány a velice slušně zahrány.
V seriálu si zahrálo množství herců, které rádi vidíme a i po 35ti letech od vzniku, se necháme unášet dějem. Hlavní roli lékaře si zahrál Milan Kňažko. V dalších rolích Vlado Miller, Magda Vašáryová, Juraj Kukura.

Kategorie
TV seriály

Napište svůj komentář

Přihlaste se nebo se zaregistrujte , abyste poslal komentáře.

Komentáře

Buďte první komentátor!